Przewiń
do góry
Kalendarz wydarzeń
Zadaj pytanie władzy
powiatjaworski24h.pl 3736 0 pckzjawor.pl

Dziennik elektroniczny w PCKZ w Jaworze

PCKZ w Jaworze posiada już niezbędny sprzęt do korzystania z dziennika elektronicznego.

Komentarze
Pozostałe informacje
12:50

Starostwo współorganizatorem szkolenia obronnego

3 marca br. w siedzibie Powiatowego Zespołu Schronisk Młodzieżowych w Jaworze odbyło się szkolenie obronne w zakresie „Przygotowania podmiotów leczniczych na potrzeby obronne państwa we współpracy z administracją samorządową w powiecie jaworskimR zobacz więcej »
11:02

Mała syrenka zaśpiewa z przyjaciółmi dla dzieci

Przedstawienie O małej syrence w niejednej piosence odbędzie się w Teatrze Miejskim 29 marca 2015 r. o godz. 16:00. Spektakl w wykonaniu Teatru Moich Marzeń z Chorzowa dedykowany jest młodym miłośnikom sztuki. zobacz więcej »
10:49

JOK zaprasza na spektakl Klub mężusiów

Spektakl Klub mężusiów w wykonaniu aktorów Teatru Capitol odbędzie się w Teatrze Miejskim 28 marca o godz. 18:00. Realizowany jest on w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru. zobacz więcej »
10:37

Kolejne spotkania z dyrektorami

W Powiatowym Ośrodku Rozwoju Edukacji w Jaworze odbyły się kolejne spotkania w ramach Sieci Współpracy i Samokształcenia dyrektorów. 3 marca br. spotkali się dyrektorzy przedszkoli, a 5 marca dyrektorzy szkół podstawowych i gimnazjów powiatu jaworskiego. zobacz więcej »
wczoraj o 15:47

(Film) Nowy dowód osobisty zwiększy liczbę wyłudzeń kredytów?

Adres zameldowania? Skan podpisu? Próżno szukać tych elementów na nowym dowodzie osobistym. Nic dziwnego, że wiele osób się zastanawia, czy to nie utrudni starań o kredyt lub też ułatwi życie oszustom. zobacz więcej »
wczoraj o 15:40
Jaworscy policjanci poszukują właścicieli elektronarzędzi, które mogą pochodzić z przestępstw. Wśród nich są między innymi młoty udarowe, piły tarczowe, wkrętarki akumulatorowe czy wiertarki. zobacz więcej »
wczoraj o 11:39

I forum zawodowe w Zespole Szkół Agrobiznesu w Bolkowie

3 marca br. w Zespole Szkół Agrobiznesu w Bolkowie odbyło się Forum Zawodowe, któremu przyświecało motto szkoły - „Kształcimy zgodnie z potrzebami rynku pracy". zobacz więcej »
wczoraj o 11:28

Trwa akcja "ZIMA 2014/2015”

Chociaż wiosna zbliża się wielkimi krokami, wciąż odnotowujemy niskie temperatury, zwłaszcza nocą. Dla bezdomnych to trudny i niebezpieczny czas. zobacz więcej »
wczoraj o 9:46

(Film) Intensywny czas dla rynku nieruchomości

Rok 2014 na rynku nieruchomości upłynął pod znakiem boomu w sektorach mieszkaniowym, magazynowym i biurowym. Obecny nie powinien różnić się od ubiegłego. Przez najbliższe miesiące popyt na nowe inwestycje nie osłabnie, będzie to czas intensywnego rozwoju. zobacz więcej »
wczoraj o 9:23
Eugeniusz Bobowski nie jest już dyrektorem jaworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Stanowisko piastował do końca lutego 2015 roku. Będzie to kolejna zmiana na kluczowych miejscach pracy w mieście. zobacz więcej »
4 marca 2015 o 16:39
Od wyborów samorządowych w listopadzie wyszło na światło dzienne wiele istotnych kwestii, o których wcześniej nikt nie mówił. Zastanawia mnie dlaczego? zobacz więcej »
4 marca 2015 o 16:09

Pijany, bez prawa jazdy wjechał w ogrodzenie. Wpadł, kiedy chciał uciec pieszo

Jaworscy policjanci po pościgu zatrzymali 25-letniego kierującego, który chwilę wcześniej spowodował kolizję i pieszo chciał się oddalić z miejsca zdarzenia. zobacz więcej »
4 marca 2015 o 14:08

Dni Otwarte w Urzędzie Skarbowym w Jaworze

W sobotę 7 marca 2015 r. w godz. od 9 – 13 Urząd Skarbowy w Jaworze zaprasza do odwiedzenia siedziby w ramach Dnia Otwartego. zobacz więcej »
4 marca 2015 o 14:05
W tym roku w Jaworze odbędzie się kolejna edycja imprezy pod szyldem Święta Chleba i Piernika. Organizatorzy zapowiadają, że zaskoczy ona nowymi propozycjami dla mieszkańców Jawora, jak i turystów, którzy w tych dniach przyjadą odwiedzić stolicę chleba. zobacz więcej »
4 marca 2015 o 13:31

O logoterapii uczniów niepełnosprawnych intelektualnie

W środę, 25 lutego 2015 r., odbyło się kolejne spotkanie Jaworskiego Koła Logopedów, w ramach którego poruszony został temat Logoterapia uczniów niepełnosprawnych intelektualnie. zobacz więcej »
4 marca 2015 o 13:26

Pochodnia

Władza jest tylko papierową pochodnią. zobacz więcej »
4 marca 2015 o 10:05
artykuł sponsorowany
Świadomość społeczeństwa w zakresie ubezpieczeń wzrasta. Coraz więcej osób wie, że należy im się odszkodowanie po wypadku, w którym byli poszkodowani. Niestety, wciąż docieramy do osób, którym znacznie zaniżono odszkodowanie lub nie wypłacono go wcale. zobacz więcej »
4 marca 2015 o 9:34
3 marca br. w Starostwie Powiatowym w Jaworze podpisana została umowa na remont ulicy Sienkiewicza w Bolkowie. zobacz więcej »
3 marca 2015 o 17:44

XVII Jaworskie Impresje Teatralne

Jaworski Ośrodek Kultury zaprasza amatorskie grupy teatralne do wzięcia udziału w Impresjach Teatralnych. zobacz więcej »
3 marca 2015 o 13:51
Agnieszka Rynkiewicz będzie nowym zastępcą burmistrza Miasta Jawora. Na to stanowisko desygnował ją burmistrz Emilian Bera. zobacz więcej »
3 marca 2015 o 9:38

Mając ponad 3 promile opiekowała się niespełna dwuletnim dzieckiem

32-letnia kobieta będąc pod wpływem alkoholu opiekowała się swoim kilkunastomiesięcznym synem. Badanie przeprowadzone przez interweniujących w tej sprawie policjantów z jaworskiej komendy, wykazało ponad 3,1 promila alkoholu w jej organizmie. zobacz więcej »
2 marca 2015 o 19:50

Męcinka druga, Kuźnia czwarta

Dwie drużyny z powiatu jaworskiego - Kuźnia Jawor i KS Męcinka wzięły wczoraj udział w turnieju juniorów o Puchar Burmistrza Miasta Złotoryja. zobacz więcej »
2 marca 2015 o 17:01

Centrum Pokoleń w Niedaszowie uroczyście oddane do użytku

Budynek był użytkowany od listopada ubiegłego roku, jednak dopiero w minioną niedzielę doczekał się kompleksowego odbioru. zobacz więcej »
2 marca 2015 o 16:51

(Film) Dlaczego Polacy nie decydują się na rodzicielstwo?

Chęć posiadania jednego potomka deklaruje zaledwie 5% społeczeństwa, natomiast model rodziny z dwójką lub trójką dzieci aż 91% Polaków uważa za najlepszy. Dlaczego więc pary tak rzadko decydują się na ten drugi – wymarzony – wariant? zobacz więcej »
Piątek, 6.3.2015
Imieniny: Jordana, Róży, Kolety
Stronę przegląda teraz 138 osób (ostatnie 60 min.)
reklama
Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player
ostatnie komentarze
reklama
reklama
reklama
Sport
Publicystyka