Przewiń
do góry
Kalendarz wydarzeń
Zadaj pytanie władzy
powiatjaworski24h.pl 3757 0 facebook

Koncert Kamila Bednarka w Jaworze

Fot. Tomasz Staszewski / Wikipedia
Fot. Tomasz Staszewski / Wikipedia

Kamil Bednarek wspólnie ze swoim zespołem sygnowanym jego nazwiskiem wystąpi w Jaworze. Koncert formacji odbędzie się 11 listopada w ECMEN.

Komentarze
Pozostałe informacje
22:13

Sparingowy rozkład jazdy

Prezentujemy zestaw weekendowych sparingów. zobacz więcej »
19:59

Światowy Tydzień E-książki

Z okazji zbliżającego się Światowego Tygodnia E-książki (1-7 marca 2015 r.) zapraszamy czytelników do skorzystanie z niezwykłej okazji !  zobacz więcej »
15:51
Wysokość pobieranej przez ciebie emerytury lub renty wynosi nie więcej niż 3 333,33 zł? Od 1 marca zostanie ona podniesiona o 36 zł. Wyższe świadczenia wzrosną o 1,08%. zobacz więcej »
12:51

VI Sesja Rady Powiatu

26 lutego br. w Starostwie Powiatowym w Jaworze odbyło się VI posiedzenie Rady Powiatu. zobacz więcej »
12:21

Wyścig karetek

24 lutego 2015 r. na parkingu pod Zamkiem Bolków gościli uczestnicy Rescue Trophy Extreme 2015. zobacz więcej »
12:19

Stypendia Burmistrza Bolkowa

26 lutego 2015 roku, w bolkowskim Urzędzie Miejskim miało miejsce uroczyste wręczenie stypendiów Burmistrza Bolkowa. Tym razem, były one wręczane przez Pana Jacka Machynię – Zastępcę Burmistrza Bolkowa. zobacz więcej »
wczoraj o 20:13

(Film) Nowe zasady przewożenia dzieci w samochodach

Już nie wiek, ale wzrost będzie decydował, czy dziecko trzeba przewozić w foteliku samochodowym – to jedna z wielu zmian, które wprowadza nowelizacja ustawy o ruchu drogowym. zobacz więcej »
wczoraj o 15:20
W Mściwojowie, na końcu wybudowanej w tym roku ścieżki przyrodniczej powstała wieża widokowa o konstrukcji stalowo-drewnianej. zobacz więcej »
wczoraj o 14:40

Z książką zawsze mi do twarzy

Biblioteka Publiczna w Paszowicach ogłasza konkurs fotograficzny na najlepszy portret pod tytułem „Z książką zawsze mi do twarzy”. zobacz więcej »
wczoraj o 14:36

Alkohol i Narkotyki w powiecie jaworskim

Alkohol i Narkotyki to kolejne działania, jakie przeprowadzą jaworscy policjanci. Pamiętać należy, że osoba siadająca za kierownicę pod wpływem alkoholu lub narkotyków stanowi realne zagrożenie dla siebie oraz życia i zdrowia innych użytkowników dróg. zobacz więcej »
wczoraj o 14:28

Nadszedł czas emerytury

26 lutego br. był ostatnim dniem służby dla jednego z funkcjonariuszy Policji w Jaworze. Dzisiaj asp.szt. Ryszard Adamczyk przeszedł na zasłużoną emeryturę. Z tej okazji w gabinecie Komendanta Powiatowego Policji w Jaworze odbyło się uroczyste pożegnanie. zobacz więcej »
wczoraj o 12:11
Zapowiadało się pięknie. Ulgi za wodę i ścieki dla przedsiębiorców i dużych rodzin. Wielu z nas pomyślało „Idzie lepsze, będzie lżej”. Nic bardziej mylnego. zobacz więcej »
wczoraj o 12:04

Współpraca Jawora z 10. Wrocławskim Pułkiem Dowodzenia

Samorządy, przedstawiciele organizacji pozarządowych, organizacje kombatanckie i patriotyczno-obronne rozmawiały wczoraj o dalszych formach współpracy z jednostką. zobacz więcej »
wczoraj o 11:18
Niedawno na stronach Urzędu Miasta Jawor czytaliśmy informację w temacie „Duże rodziny ze wsparciem miasta”. Temat ten był poruszany na wczorajszej Sesji Rady Miasta. zobacz więcej »
wczoraj o 8:38

(Film) Ważne zmiany dla obywateli

Od 1 marca w dowolnej gminie będzie można wyrobić dowód osobisty oraz odebrać akta stanu cywilnego. Wszystko dzięki uruchomieniu Systemu Rejestrów Państwowych - centralnej bazy, która zintegruje rejestry lokalne. A to niejedyne zmiany czekające Polaków. zobacz więcej »
wczoraj o 8:31

Sienkiewicza w Bolkowie do remontu

Dzięki pozyskanym przez Powiat Jaworski środkom z Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych oraz wsparciu części zadania przez Gminę Bolków, już wkrótce rozpocznie się gruntowny remont drogi powiatowej w Bolkowie. zobacz więcej »
wczoraj o 7:03

Zawieszenie broni

DZPN i sędziowie porozumieli się wczoraj w sprawie wysokości kosztów dojazdów na zawody. zobacz więcej »
25 lutego 2015 o 17:29
Od wczoraj Wanda Gołębiowska zarządza Departamentem Spraw Społecznych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. zobacz więcej »
25 lutego 2015 o 13:02
Kobiety uwielbiają swoje święto. JOK przygotował aż 3 dni atrakcji aby jaworskie Panie poczuły się wyjątkowo. zobacz więcej »
25 lutego 2015 o 13:00

(Film) Chcą przeciwdziałać wywożeniu leków z Polski

Leki onkologiczne, przeciwzakrzepowe, na cukrzycę oraz astmę coraz trudniej jest kupić w polskich aptekach. Powód? Farmaceutyki objęte refundacją są sprzedawane masowo za granicę (wartość eksportu szacuje się na 2,5 mld zł rocznie). zobacz więcej »
25 lutego 2015 o 12:58
Transakcję byłego burmistrza Jawora sprawdza Prokuratura Okręgowa w Legnicy. Tego, czy nie doszło do naruszenia prawa przy kupnie udziałów i nieruchomości od prywatnej spółki przez Gminę Jawor i Gminną spółkę Ciepło Jawor dowiemy się po zakończeniu sprawy zobacz więcej »
25 lutego 2015 o 11:30
Na Górze Ryszarda stoi wielka brama a za nią bramki do piłki nożnej w zaroślach i krzaki. Miejsce jest zaniedbane i opuszczone. Ma się to jednak zmienić za sprawą nowego obiektu sportowego. zobacz więcej »
24 lutego 2015 o 17:54
Jaworska prokuratura w grudniu ubiegłego roku skierowała akt oskarżenia przeciwko 38-letniemu legniczaninowi - Sebastianowi S., który rok temu napadł na 2 sklepy spożywcze w Legnicy oraz na jubilerów: w Środzie Śląskiej i Jaworze. zobacz więcej »
24 lutego 2015 o 17:39

Zatrzymany włamywacz

Nawet 15 lat pozbawienia wolności grozi 29-letniemu mieszkańcowi Bolkowa. Jak ustalili policjanci, mężczyzna w połowie lutego włamał się do lokalu rozrywkowego na ternie miasta. Jego łupem padły między innymi pieniądze, papierosy oraz alkohol. zobacz więcej »
24 lutego 2015 o 13:54
Od kilku miesięcy przy skrzyżowaniu dróg wojewódzkich 365 z 363 stoi znak uprzedzający o zakazie, którego usytuowanie stwarza niebezpieczeństwo na drodze. zobacz więcej »
Piątek, 27.2.2015
Imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny
Stronę przeglądają teraz 92 osoby (ostatnie 60 min.)
reklama
reklama
ostatnia galeria
VI Sesja Rady Powiatu
reklama
reklama
Publicystyka