1488 0 w│asne Sport

Srogi rewan┐

Juniorzy starsi Ku╝ni Jawor wziŕli srogi rewan┐ na Zadziorze Buczyna za wrzeÂniow▒ pora┐kŕ.

Dzi na Stadionie Miejskim podopieczni trenera Marcina Dudka pokonali goÂci 9:2. Drugim hattrickiem z rzŕdu popisa│ siŕ Wojciech Bia│czyk. Dwa gole zapisa│ na swoje konto Jach, a po jednym Grudzi˝ski, ZapaÂnik, Gwi╝dzia│ i kapitan dru┐yny Pietruszka.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goÂcie po kwadransie gry. Ku╝nia wyrówna│a pi੠minut pó╝niej za spraw▒ Bia│czyka, który w 26 minucie ponownie trafi│ i da│ gospodarzom prowadzenie. W 34 minucie trzeciego gola dla Ku╝ni zdoby│ ZapaÂnik. W 39 minucie Zadzior strzeli│ gola kontaktowego, ale odpowied╝ juniorów z Jawora by│a natychmiastowa. W 41 minucie za spraw▒ Gwi╝dzia│a by│o 4:2 i rezultat do przerwy siŕ nie zmieni│. Po przerwie pad│o pi੠goli i wszystkie by│y autorstwa Ku╝ni. W 62 minucie trafi│ Dominik Jach, który pojawi│ siŕ na boisku w przerwie. Na przestrzeni nastŕpnych minut do siatki przyjezdnych Pietruszka, Bia│czyk i Grudzi˝ski. Wynik ko˝cowy ustali│ w 88 minucie Jach.

20 pa╝dziernika (sobota), godz. 11:00 - Jawor (Stadionie Miejski)
Ku╝nia Jawor - LZS Zadzior Buczyna 9:2 (4:2)
Bramki: Bia│czyk 20', 25', 78', ZapaÂnik 34', Gwi╝dzia│ 42', Jach 62', 88', Pietruszka 70', Grudzi˝ski 83'
Ku╝nia: Dominik Mikulski - Mi│osz Grudzi˝ski, Krystian Pietruszka, Marcin Rakszewski, Przemys│aw Tarnówka - Dawid ZapaÂnik, Adrian Knop, Kamil JanoÂ, Patryk Gwi╝dzia│ (Dominik Jach 46') - Adrian D▒browski, Wojciech Bia│czyk.
»ó│ta kartka: Rakszewski
Sŕdziowa│: Robert »ó│ty